Polub stronę na Fb

niedziela, 11 marca 2018

Cieplej lecz z opadami.

  
Od kilku dni nad województwem mamy dodatnie temperatury jak w dzień tak i w nocy, w nadchodzących dniach nie widać przymrozków, a więc przeciwnie zrobi się jeszcze cieplej, lecz będzie wilgotno.
 

Poniedziałek (12.03)

Pochmurno z lokalnymi przejaśnieniami gdzieniegdzie przelotne słabe opady szczególnie w godzinach porannych, cieplej już w całym województwie od (+6'C) na północnym - wschodzie do (+11'C) na południowym - zachodzie. W powiecie ostródzkim około (+8'C) w godzinach przedpołudniowych słabe opady.

Wtorek (13.03)

Będzie najcieplejszym dniem w nadchodzącym tygodniu, temperatura na południu województwa przekroczy (+12'C) najchłodniej na północy (+8'C) w powiecie ostródzkim około (+9'C). Ponownie sporo chmur, z których będzie padać przelotnie.

Środa (14.03)

Chłodniejsza w całym województwie temperatura maksymalna (+7/+4'C) chmury nie ustąpią, nadal będzie przelotnie padać.

Podsumowując, czeka nas ciepły, lecz zasobny w wilgoć tydzień, dodatkowo z poniedziałku na wtorek zwiększy się siła południowego wiatru w porywach do (50-65km/h).Czy przyjdzie jeszcze zima ze śniegiem i mrozem ? Z doświadczenia wiem, że to nie koniec opadów śniegu i jeszcze je w przyszłości ujrzymy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz