Polub stronę na Fb

czwartek, 22 lutego 2018

Nadal zimno.

Za nami mroźna noc szczególnie na północnym - wschodzie, gdzie termometry nad ranem wskazywały w mieście Gołdap (-15,8`C). Tak również będzie i tej nocy. 

Aktualne zdjęcie satelitarne pokazuje niemal nad całym województwem bezchmurne niebo, nieco więcej chmur piętra wysokiego pojawiło się na południu województwa. Jutro ( 23.02 ) kolejny słoneczny dzień według prognoz zachmurzenie małe lub bezchmurne utrzyma się do popołudnia. Bo wieczorem z 23 na 24.02 spodziewamy się opadów śniegu, ale o tym w oddzielonej informacji.
Temperatura

Najchłodniej będzie tej nocy na wschodzie i północnym - wschodzie termometry nad ranem powinny wskazać około (-15`C) lokalnie poza miastami niższa. Najcieplej będzie tradycyjnie na zachodzie i południowym - zachodzie około (-7/-9`C). 
W dzień temperatura w najcieplejszym momencie wyniesie (-6/-8`C) nad "wyspami ciepła" czyli miastami o jeden, dwa stopnie wyższa.
Wiatr

Wiatr na przeważającym obszarze słaby do umiarkowanego z kierunku północno - wschodniego popołudniu skręcający na północny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz